Skip to main content

Zoals u elders op deze website heeft kunnen lezen, organiseert de VVD in Enschede op 9 maart (19.30 uur, Fellini) een debat over de ontwikkelingen in de Enschedese binnenstad. Klik hier voor meer informatie over het debat. U kunt uiteraard deelnemen door aanwezig te zijn maar ook door deel te nemen aan onze korte enquête over de binnenstad. De resultaten van deze enquête zullen wij gebruiken als leidraad voor het debat. 

Klik hier om deel te nemen aan de enquête. Wij hechten er aan te benadrukken dat dat deze enquête slechts opiniërend bedoeld is. De uitkomsten geven derhalve geen betrouwbaar beeld van de mening van alle Enschedeërs. Het invullen kost slechts twee minuten. In de enquête wordt verwezen naar een tweetal artikelen die u onderstaand aantreft. 

Wij danken u bij voorbaat hartelijk voor uw deelname en wellicht zien wij elkaar op 9 maart bij Fellini. 

Wij kunnen bevestigen dat de volgende sprekers een bijdrage zullen leveren.

Heleen ten Thij (Vereniging Horeca Stad Enschede (VHSE)), 
Albert van Winden (Federatie Centrumondernemers Enschede (FCE)) 
Pieter Lem (Vereniging Eigenaren Commercieel Vastgoed Binnenstad Enschede) 
Anneke Broekman-Veltman (VVD Fractie Enschede)